Znajdz najlepsza marke soczewek kontaktowych CIBA VISION® dla siebie.

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL

Ostre dokładne widzenie na wszystkie odleglosci*1

Air Optix™ Aqua Multifocal

OSTRE, DOKŁADNE WIDZENIE I KOMFORT DZIĘKI SOCZEWKOM KONTAKTOWYM AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL

Czy masz problemy Z CZYTANIEM z bliska?

W pewnym wieku dotyka to każdego. Czytając gazetę lub patrząc na ekran komputera zauważysz, ze słowa i obrazy będą nieostre. Jeżeli zbliżasz sie do 40 roku życia to jest to całkiem normalny stan związany z wiekiem i nazywa sie prezbiopia.

Czy masz problemy Z CZYTANIEM z bliska
Co to jest prezbiopia

Co to jest prezbiopia?

Z wiekiem tracimy zdolność ostrego widzenia przedmiotów z bliska, na przykład w trakcie czytania gazety, tekst staje sie zamazany. Widzenie pośrednie, dla przykładu podczas pracy przy komputerze, także staje sie zniekształcone. Takie zjawisko nazywa sie prezbiopia.

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL to nowy sposób na wyeliminowanie niedogodności związanych z prezbiopia.

NOWA, innowacyjna soczewka AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL ułatwia widzenie na wszystkie odległości, na przykład: czytanie, prace przy komputerze i prowadzenie samochodu. Optymalizuje widzenie bliskie i pośrednie bez ograniczenia widzenia do dali

Air Optix™ Aqua Multifocal

Porozmawiaj ze specjalistą o Twoich objawach. Ciesz sie komfortowym, dokładnym, ostrym widzeniem na wszystkie odległosci*1 z AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL

* U pacjentów z poczatkujaca prezbiopia.
1 Dane CIBA VISION, 2008. W porównaniu z PureVision Multi-Focal i monowizja bazujac na subiektywnych ocenach poczatkowych prezbiopów. PureVision Multi-Focal jest zastrzezonymi znakami towarowymi firmy Bausch & L omb, Inc.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close