Użytkowanie i pielęgnacja soczewek kontaktowych skuteczniejsze poprzez badania i rozwój oraz innowację

Badania i rozwój soczewek kontaktowych

Badania i rozwój soczewek kontaktowych

CIBA VISION® wierzy, że innowacje poprzez badania i rozwój są kluczem do lepszego jutra w zdrowym widzeniu. Zawsze szukamy nowych materiałów, technologii i projektów, aby uczynić soczewki kontaktowe oraz ich pielęgnację skuteczniejszymi i prostszymi w użyciu – to nieprzerwane wyzwanie zaowocowało wielokrotnie byciem „pierwszym” we wprowadzaniu innowacji na rynek.

CIBA VISION® szczyci się pozycją pierwszej firmy, która opracowała i skomercjalizowała silikonowo-hydrożelowe (SiHy) soczewki kontaktowe. Dziś przemysł uznaje ten materiał za najbardziej innowacyjny w historii, a okuliści coraz mocniej przekonują się o zaletach zdrowotnych tego wysoce oddychającego materiału.

Mamy pełne zakres produktów i soczewek kontaktowych SiHy, które spełniają niemal wszystkie potrzeby związane z korekcją wad wzroku, włączając w to astygmatyzm (delikatne różnice w kształcie rogówki, które rozmywają widzenie) i presbiopię (stopniową utratę zdolności oka do ostrego widzenia z bliska). Opracowaliśmy również pierwsze jednodniowe soczewki kontaktowe z rewolucyjnym systemem nawilżania, aktywowanym mruganiem, dla całodziennego komfortu, jak również rodzinę popularnych na całym świecie soczewek kolorowych.

CIBA VISION® z pasją dąży do innowacji, zapewniając nie tylko bogatą linię produktów do poprawy ostrości wzroku, ale także produktów umożliwiających tworzenie terapeutycznych i prewencyjnych rozwiązań, pozwalających sprostać większej liczbie rozmaitych potrzeb wzrokowych.

W 1996 r. CIBA VISION® wprowadziła technologię Lightstream®, przełom w technologii produkcji soczewek kontaktowych. Technologia Lightstream® zapewnia doskonałą jakość i powtarzalność parametrów soczewek, co jest kluczowe dla stale wysokiej skuteczności ich działania. Te innowacje technologiczne definiują CIBA VISION® jako lidera w pomocy w zapewnieniu zdrowego wzroku dzisiaj i w przyszłości .

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close