Zoptymalizuj swoje widzenie i wybierz najlepsze soczewki kontaktowe dla swojego trybu życia

Zoptymalizuj swoje widzenie

Zoptymalizuj swoje widzenie

Jakie soczewki kontaktowe są dla mnie najlepsze?

Chcesz nosić nowe soczewki kontaktowe każdego dnia?

Soczewki kontaktowe DAILIES® AquaComfort® Plus® – jednodniowe, miękkie soczewki kontaktowe z wyjątkowym systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu, który zwilża, nawilża i odświeża, dając wyjątkowy komfort i utrzymując nawilżenie soczewki od rana do wieczora.

Focus® DAILIES® All Day Comfort: Zapewniają wspaniały komfort w przystępnej cenie.

Dla osób z astygmatyzmem. Focus® Dailies® All Day Comfort Toric, są pierwszymi jednodniowymi soczewkami kontaktowymi na świecie. Jedyne jednodniowe soczewki kontaktowe z AquaComfort® dla odświeżającego komfortu przez cały dzień.

Dla osób z presbiopią, jednodniowe soczewki kontaktowe Focus® Dailies® All Day Comfort Progressives, oferują wygodną korekcję wzroku, umożliwiając ostre widzenie bliskie i dalekie.

Zmęczony okularami dwuogniskowymi?

Trzymasz książkę blisko i słowa są rozmazane? Odsuwasz książkę i słowa znowu stają się wyraźne?

Kiedy kończysz czterdzieści parę lat presbiopia staje się faktem. Pospolitymi objawami są zmęczenie oczu, bóle głowy przy czytaniu, pracy z bliska lub przy komputerze. Okulary to nie jedyny sposób korekcji tej wady. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia albo, gdy po prostu nie podoba Ci się pomysł noszenia okularów, soczewki kontaktowe mogą stanowić skuteczne rozwiązanie. Miesięczne soczewki kontaktowe AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL zapewnią Ci ostre, wyraźne widzenie na każdą odległość, gdy zaczynasz mieć kłopoty z czytaniem małego druku z bliska*. CIBA VISION® oferuje również jednodniowe soczewki kontaktowe DAILIES® Progressives.

Czy chcesz, aby Twoje oczy czuły się zdrowo i wygodnie?

Aby pozostać zdrowymi, Twoje oczy potrzebują tlenu. Bez wystarczającej ilości tlenu możesz doświadczyć objawów takich, jak dyskomfort pod koniec dnia, podrażnienie, suchość i zaczerwienienie.

Miesięczne soczewki kontaktowe AIR OPTIX®® AQUA – to oddychające soczewki kontaktowe wykonane z najwyższej jakości materiału (silikonowo-hydrożelowego), który dostarcza do pięciu razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki kontaktowe – aby zapewnić zdrowy wygląd i zdrowe samopoczucie Twoim oczom. Zachowują one również nawilżenie i są odporne na gromadzenie osadów, dzięki czemu pozostają komfortowe przez cały dzień – każdego dnia.

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA – zatwierdzone przez FDA (Administracja d/s Żywności i Leków) do ciągłego noszenia do 30 dni i nocy. Soczewki te przepuszczają do sześciu razy więcej tlenu niż tradycyjne miękkie soczewki hydrożelowe i mają najwyższą przepuszczalność tlenu ze wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Aby uzyskać ważne informacje o soczewkach kontaktowych AIR OPTIX® AQUA, kliknij tutaj.
Aby uzyskać ważne informacje o soczewkach kontaktowych AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA, kliknij tutaj.
Aby uzyskać ważne informacje o soczewkach kontaktowych AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL, kliknij tutaj.
* przy początkowej presbiopii.
** Dk/t = 138 @ –3.00D. Inne czynniki mogą wpłynąć na zdrowie oczu.

Czy często wyjmujesz soczewki kontaktowe wcześniej, niż byś chciał?

Wybieraj soczewki kontaktowe o jak najwyższej przepuszczalności tlenu, gdyż Twoje oczy potrzebują tlenu do prawidłowego funkcjonowania. Bez wystarczającej ilości tlenu możesz doświadczyć objawów takich, jak dyskomfort pod koniec dnia, podrażnienie, suchość lub zaczerwienienie, które zmuszają Cię do zdjęcia soczewek wcześniej, niż byś chciał.

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® AQUA – oddychające soczewki wykonane z najwyższej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza do pięciu razy więcej tlenu niż soczewki tradycyjne – aby zapewnić zdrowy wygląd i zdrowe samopoczucie Twoim oczom. Zachowują one również nawilżenie i są odporne na osady, co sprawia, że nosi je się komfortowo przez cały dzień – każdego dnia, do jednego miesiąca.

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA – zatwierdzone przez FDA (Administracja d/s Żywności i Leków) do ciągłego noszenia do 30 dni i nocy. Te soczewki kontaktowe przepuszczają do sześciu razy więcej tlenu niż tradycyjne miękkie soczewki kontaktowe.

Chcesz zmienić, podkreślić bądź rozjaśnić swój kolor oczu?

Rodzina soczewek kontaktowych FreshLook® pozwala Ci wyglądać i czuć się jak najlepiej, przy zachowaniu swojego indywidualnego stylu. Z opatentowaną technologią barwienia soczewki kontaktowe dostępne są w szerokiej gamie barw różniących się intensywnością odcieni… od subtelnych do odważnych.

Soczewki kontaktowe FreshLook® ColorBlends – najpopularniejsze soczewki FreshLook®, zapewniają pogłębienie naturalnego koloru twoich oczu. Dzięki ciemniejszemu pierścieniowi wokół rąbka dodają spojrzeniu głębi i wyrazistości. Dostępne w 12 kolorach. Freshlook® One Day: Ta sama technologia uzyskania efektu zmiany koloru, co w przypadku najbardziej popularnych kolorów w połączeniu z wygodą jednodniowych soczewek kontaktowych.

Soczewki kontaktowe FreshLook® Dimensions – te wzmacniające kolor oczu soczewki z bezbarwnym obszarem w obrębie źrenicy nadają oczom niepowtarzalną głębię, a ciemna otoczka wokół rąbka sprawia, że oczy wydają się większe i bardziej wyraziste.

Pragniesz soczewek kontaktowych, w których możesz spać?

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA – zatwierdzone przez FDA (Administrację d/s Żywności i Leków) do ciągłego noszenia do 30 dni i nocy. Te soczewki kontaktowe mają system nawilżający AQUA, zapewniający długotrwały komfort i mają najwyższą przepuszczalność tlenu ze wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Uprawiasz sport?

Kiedy aktywnie spędzasz czas poza domem, w upale – czy to uderzając piłeczkę do tenisa czy to jeżdżąc na rowerze górskim albo grając w koszykówkę – nie powinieneś martwić się okularami.

Okulary pomagają Ci widzieć wyraźnie, ale mają również tendencję do łamania się i/lub zsuwania się z nosa, łatwo zaparowują.

Myślałeś kiedyś o korzystaniu z soczewek kontaktowych podczas uprawiania sportu? Soczewki kontaktowe zapewniają stabilne, ostre widzenie potrzebne wszystkim sportowcom na boisku, korcie tenisowym, bieżni itd. – bez zaparowania, dodatkowego pocenia się i ciągłego zsuwania, które są zmorą każdego użytkownika okularów.

  • Soczewki kontaktowe nie zaparowują
  • Soczewki kontaktowe nie zsuną Ci się z nosa podczas decydującej rozgrywki
  • Soczewki kontaktowe zapewnią Ci widzenie wolne od odblasków, jakich możesz doświadczyć, nosząc okulary

Jak wiadomo każdemu entuzjaście sportu, soczewki kontaktowe gwarantują wolne od przeszkód widzenie peryferyjne, w wyniku, czego zapewniają optymalne wyniki w sporcie.

Soczewki kontaktowe nie są jednak zastępstwem dla ochrony oczu. Podczas uprawiania sportu zaleca się noszenie odpowiednich gogli, masek itp.

Soczewki kontaktowe DAILIES® AquaComfort® Plus® zapewniają swobodę i wygodę osobom uprawiającym sport. Są to jednodniowe soczewki wykorzystujące unikalny system Nawilżania o Potrójnym Działaniu, utrzymujący nawilżenie soczewki od rana do wieczora. Ponieważ codziennie po użyciu są wyrzucane, nie jest wymagana ich pielęgnacja. Soczewki kontaktowe marki DAILIES® czynią noszenie soczewek prostym i przyjemnym.

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® AQUA – oddychające soczewki wykonane z najwyższej jakości materiału silikonowo-hydrożelowego, który przepuszcza do pięciu razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki hydrożelowe – aby zapewnić zdrowy wygląd i zdrowe samopoczucie Twoich oczu. Zachowują one również nawilżenie i są odporne na gromadzenie się osadów powodując, że nosi je się komfortowo przez cały dzień – każdego dnia..

Aby uzyskać ważne informacje o soczewkach kontaktowych AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA, kliknij tutaj.
AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilcon A): Soczewki o wysokiej przepuszczalności tlenu. Dk/t=175 @ –3.00D. Inne czynniki mogą wpłynąć na zdrowie oczu.

Masz alergię?

Korzystaj z soczewek kontaktowych mając nawet alergię lub katar sienny.

Sezon wiosenno-letni dla alergików to prawdziwe wyzwanie. Nieważne, jaki jest powód, sezonowe alergie mogą spowodować, że Twoje oczy będą nadwrażliwe i podrażnione. Zwykłe miękkie soczewki kontaktowe mogą jeszcze pogorszyć ten stan. Zamiast sięgania z frustracją po okulary, zapytaj swojego specjalistę o jednodniowe soczewki kontaktowe DAILIES® AquaComfort® Plus®. Nie wymagają stosowania systemów pielęgnacyjnych. Każdego dnia zakładasz nową, świeżą parę soczewek, a wieczorem zdejmujesz ją i wyrzucasz. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i komfortowe.

Aby pomóc zapobiegać alergiom oczu, unikaj dotykania lub pocierania oczu i regularnie myj ręce wodą i mydłem. Najlepszą obroną jest unikanie alergenów, kiedy tylko możesz. Jeśli to niemożliwe, porozmawiaj ze swoim specjalistą o lekach dostępnych na receptę lub bez, takich jak leki antyhistaminowe i przeciwobrzękowe.

Czy masz astygmatyzm?

Z astygmatyzmem mamy do czynienia wtedy, gdy rogówka, czyli przednia część oka, ma nieregularną geometrię, co w efekcie daje nieostre widzenie bez względu na odległość. Dzięki innowacyjnej konstrukcji soczewek kontaktowych, astygmatyzm nie ogranicza już możliwości ich noszenia.

CIBA VISION® oferuje różne soczewki kontaktowe do korekty astygmatyzmu, włączając w to soczewki jednodniowe Focus® Dailies® All Day Comfort Toric i soczewki miesięczne silikonowo-hydrożelowe AIR OPTIX® for ASTIGMATISM. Dzięki szerokiej ofercie soczewki kontaktowe firmy CIBA VISION mogą zostać dopasowane prawie każdej osobie z astygmatyzmem.

Aby uzyskać ważne informacje o soczewkach kontaktowych AIR OPTIX® for ASTIGMATISM, kliknij tutaj.
AIR OPTIX® for ASTIGMATISM ((lotrafilcon B): Soczewki o wysokiej przepuszczalności tlenu. Dk/t=108 @ –3.00D, –1.25 D X 180.

Soczewki kontaktowe FreshLook®: soczewki kontaktowe, nawet noszone z powodów kosmetycznych, są urządzeniami medycznymi, które powinny być noszone tylko na podstawie recepty, pod kierownictwem i nadzorem okulisty. Rezultatem wspólnego użytkowania soczewek mogą być poważne problemy zdrowotne.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close