Doskonalenie wzroku społeczności poprzez partnerstwo z Optometry Giving Sight

Zaangażowanie społeczne

Zaangażowanie społeczne

Obie firmy Alcon i CIBA VISION® są zaangażowane społecznie. Przeczytaj więcej na temat firmy Alcon, odwiedź: http://www.alcon.com/en/corporate-responsibility/humanitarian-services.aspx

Jako globalny lider w przemyśle opieki nad zdrowiem wzroku, CIBA VISION® dzieli pasję pomocy ludziom na całym świecie w osiągnięciu „zdrowego wzroku dla lepszego życia”. Wierzymy, że osiągnięcie tego celu oznacza wyjście naprzeciw potrzebom społeczności, w których żyjemy i pracujemy, poświęcenie im naszego czasu i wysiłków, oraz inwestowanie w programy, które służą ochronie, zachowaniu i poprawie wzroku i zapewnią dostęp do ochrony wzroku ludziom w krajach rozwijających się.

Akcje społecznościowe

Co roku pracownicy CIBA VISION® na całym świecie poświęcają jeden dzień na spotkanie z organizacjami i ludźmi, którzy chcą zmienić coś w ich lokalnych społecznościach, aby dać wyraz swojej odpowiedzialności społecznej i indywidualnego zaangażowania w działalność prospołeczną firmy. W tym dniu, pracownicy biorą udział w działaniach, które mają duże znaczenie zarówno emocjonalne, jaki i praktyczne dla wielu instytucji społecznych i organizacji non-profit.

Wspólna pasja przywracania dobrego widzenia

CIBA VISION® to założyciel i sponsor Optometry Giving Sight (OGS), światowej organizacji, która finansuje rozwój programów pielęgnacji wzroku w krajach rozwijających się, przynosząc dar dobrego widzenia 670 milionom ludzi, którzy żyją w ślepocie lub z niedowidzeniem.

Pracownicy i partnerzy CIBA VISION® na całym świecie z dumą wspierają te wysiłki przywracania widzenia ludziom potrzebującym. Jesteśmy partnerami OGS w globalnym promowaniu Światowego Dnia Wzroku, corocznej akcji zbierania funduszy i podnoszenia społecznej świadomości na temat programów, które zapewniają opiekę nad zdrowiem wzroku ludzi w krajach, w których brak jest dostępu do najbardziej podstawowych usług badania i korekcji wad wzroku.

Do końca roku 2009, OGS przekazało 3 miliony USD na projekty ratowania wzroku na świecie. CIBA VISION® wniosła tu znaczący wkład poprzez globalny sponsoring, dotacje narodowe i pracownicze. Fundusze te pomagają w monitorowaniu i zapewnianiu podstawowej opieki okulistycznej dla ponad 1,7 miliona ludzi, szkoleniu ponad 1 500 specjalistów, jak również tworzeniu ponad 100 centrów badania wzroku i pracowni optycznych.

Pracownicy i partnerzy CIBA VISION® na całym świecie z dumą wspierają wysiłki przywracania dobrego widzenia.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close