Kariera w przemyśle pielęgnacji wzroku i soczewek kontaktowych

Kariera

Kariera

Kliknij w poniższe linki i sprawdź na jakie stanowiska prowdzimy rektutacje:

Nasza ”wspólna pasja dla zdrowego wzroku i lepszego życia” kieruje wszystkim, co robimy w CIBA VISION®. Jako globalny lider w pielęgnacji wzroku, tworzymy związki partnerskie z okulistami, aby dostarczać innowacyjnych rozwiązań poprawiających wzrok, komfort i życie pacjentów. Produkty CIBA VISION® nie tylko poprawiają wzrok pacjentów, ale również polepszają samoocenę, wygląd i samopoczucie. Mamy pasję pomagania ludziom w lepszym widzeniu i rozkoszowaniu się życiem przez dar wzroku.

Jako lider w przemyśle pielęgnacji oczu, CIBA VISION oferuje swoim pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju kariery, przy jednoczesnym świadczeniu znacznych usług dla przemysłu. Zachęcamy i nagradzamy tych, którzy przyjmują odpowiedzialność i kierownictwo, oferując konkurencyjne wynagrodzenie i motywację, prowadzące zarówno do profesjonalnego, jak i osobistego rozwoju.

Nauka w CIBA VISION®

CIBA VISION® wierzy, że stała edukacja jest kluczem do sukcesu w wysoce konkurencyjnym środowisku. W partnerstwie z naszą rodzimą firmą, Novartis, CIBA VISION® oferuje szeroki wybór programów opracowanych w ścisłej współpracy z naczelnymi umysłami na świecie – profesorami i konsultantami naukowymi z instytucji światowej klasy, takich jak Harvard Business School, Stanford, IMD, Tuck, Babson i inne.

Sprawdzone metody nauczania zachęcają uczestników do dyskusji nad własnymi problemami biznesowymi, wymiany poglądów i rozwiązywania problemów. Indywidualnie dopasowane programy korporacyjne zbliżają do siebie dyrektorów z całego świata w celu wypracowania potrzebnych umiejętności, nieformalnych więzi, wnikliwości i pracy zespołowej, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu.

Programy odbywają się w środowiskach uczelnianych, które stymuluje współpracę i dzielenie się pomysłami, oraz stworzenie silnych więzi osobistych i profesjonalnych między liderami CIBA VISION®.

sadfasdf

Close

Email Newsletter

Close